Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.12
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Ocak 2013
Toplam İndirme 2.331
Disk Boyutu 1,7M

Z – Device Test – Android Cihazınızı Test Edin

Z-Device Test ile Android cihazınızın donanımları test edebilir sağlıklı çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz.

Z-Device Android uygulaması cihazınızın donanımlarını belirleyip daha sonra derinlemesine analiz edip sağlık durumları belirleyip grafiksel olarak size raporlar sunmakta.

Kamera, GPS Sinyali, Titreşim, Pusula, Wifi, Bluetooth, Mikrofon, Flaş, USB, SIM Kartı, Radyo, Termometre, Batarya ve Dokunmatik Ekran Testi gibi birçok alanda telefonunuzu test edebilen uygulama tüm bu sensör ve foksiyonların sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol edebiliyor.

Yeni Eklenen Özellikler;
Higrometre sensörü (bağıl nem), Gravity(Yerçekimi ivmesi), Gyroscope(açısal hız ölçümü), Lineal, 3D graphis sensör test etme. NFC destekli.

Görüntüleri

 • Z – Device Test
 • Z – Device Test
 • Z – Device Test
 • Z – Device Test
 • Z – Device Test
 • Z – Device Test
 • Z – Device Test
 • Z – Device Test

Video

Z – Device Test tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.