Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Eylül 2011
Toplam İndirme 3.156
Disk Boyutu 249k

Android Wikipedia İnceleme

Dünya’nın her kesiminden farklı dillerde yazılmış Dünya’nın en büyük ücretsiz Ansiklopedisi olan Wikipedia beta sürümü ile Android cihazlarda bizi karşılıyor.  Uygulama beta sürümü olması rağmen bilgisayardaki Wikipedia’dan hiç bir farkı yok Oturum açmak ve yeni hesap oluşturmakta uygulamaya dahil edilmiş. Multi-touch özelliğinin yanı sıra uygulamanın al sağ kısmında büyütme/küçültmeye yarayan butonlar uygulamaya dahil edilmiş. Ayrıca konuları ayarlar kısmından “share article” diyerek sosyal ağlarda, mail vb. olarak paylaşabiliriz. Android Wikipedia beta sürümü olmasına rağmen son derece başarılı şimdilik eksik ve hatalı yönleri;

 • “search” yani arama kısmı hatası
 • Türkçe dil seçeneği tam optimize edilmemiş eksik sözcükler bir hayli fazla.

 

Wiki Encyclopedia Ekran Görüntüsü

Etiketler :  Yorumlara kapalı.

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.