Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.2.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Nisan 2014
Toplam İndirme 3.171
Disk Boyutu 771k

Android için Facebook Video Yükleme Uygulaması

Video to Facebook, Android akıllı telefon ve tabletlerden Facebook hesabınıza, beğeni sayfanıza veya bir gruba video yüklemekte kullanabileceğiniz ücretsiz Android için Facebook video yükleme uygulaması.

Facebook resmi uygulamasında video yükleme sırasında bazı sorunlar ortaya çıkmakta Video to Facebook uygulamasını kullanarak bu sorunların önüne geçiyorsunuz. Uygulamayı kullanarak yükleyeceğiniz video gizlilik ayarını sayfaya veya grubu yada profilinizi kolaylıkla görünmesini ücretsiz sağlayabilirsiniz.

Video to Facebook uygulamasında upload hızı ile ilgili bir kısıtlama bulunmuyor tamamen kullandığınız internet sağlayıcınızın internet hızı ile doğru orantılı olarak yükleme hızınız artıp düşebiliyor. Ücretsiz sürümünde reklam bulunmakta 2.15 TL vererek reklamsız uygulamayı da satın alabilirsiniz.  Facebook hesabınıza video yükleme uygulaması Video to Facebook  Apk olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Görüntüleri

 • Video to Facebook (Ads)
 • Video to Facebook (Ads)
 • Video to Facebook (Ads)
 • Video to Facebook (Ads)
 • Video to Facebook (Ads)
 • Video to Facebook (Ads)
 • Video to Facebook (Ads)Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.