Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5.9
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Mart 2012
Toplam İndirme 7.999
Disk Boyutu 1,5M

Ulysse Speedometer – Hız Ölçer

Google Play en iyi hız ölçer uygulaması olan Ulysse Speedometer dogru sonuçları ve kullanım kolaylığı ile binlerci kişi tarafından 5 üzerinden 4.5 puana layik görünmüş.

Ulysse Speedometer incelediğimizde basit bi hız ölçer olarak değerlendirmenin haksızlık olacağınızı düşündük bir çoğumuzun isteklerini fazlasıyla ücretsiz sürümünde karşılayacağına inandığımız bu uygulama ile hareket halindeyken yolda kaç km hızla ilerleğinizi km ve mil cinsinden size belirtmekte bu uygulamayı kullanabilmek için Android cihazınızın GPS özelliği olması gerekli aksi taktirde kullanamazsınız.

Android hız ölçer ile yapabileceklerinizden bahsetmek gerekirse hareket halindeyken hızınızı ölçebilirsiniz araba gemi uçak bisiklet motor hiç biri fark etmez sadece hareket halinde olmanız yeterli Ulysse Speedometer sizin için hızınızı ölçecektir. Ayrıca hız ölçümü yaparken bir yandada hızınıza limit koyup sesli uyarılarda almanızı sağlayan bu uygulama dikkatsizlikten aşırı hız yapanların imdatına yetişecek gibi görünüyor.

Hız ölçümünün yanında kaç km yol aldığınız bu aldığınız yol esnasında ortalama kaç km hız yaptığınız hakkında detaylı bilgide alabilirsiniz. Eğer aracınızın km sayacı bozuk  tamir ettirmesi çok büyük paralar yapılması gerekliyse Ulysse Speedometer ücretsiz kullanarak bu dertten kurtulabilirsiniz. Bu uygulama ile aracınızın kaç kilometreye ne kadar yakıt tükettiğini doğru bir şekilde tespit edebilirsiniz bugun, dün, geçen hafta, bu ay gibi zaman dilimlerinde toplam kaç km yol hesabınıda yapılabiliyor.

Ücretsiz versiyonundaki kısıtlamalara bakarsak çok yüksek hız limitlerinde hesaplama yapmıyor  mesala uçakla seyahat ederken 500 km hıza ulaşan bir uçağın hızını ücretsiz sürümü ile ölçemezsiniz ama PRO sürümünde hız limiti bulunmuyor istediğiniz gibi ölçüm yapabilirsiniz.

Ulysse Speedometer Uçaktaki Hız testi

 

Ulysse Speedometer Ekran Görüntüsü
Ulysse Speedometer -2Ulysse Speedometer -3Ulysse Speedometer -4Ulysse Speedometer -5Ulysse Speedometer -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.