Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 11.2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.0.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Ekim 2011
Toplam İndirme 24.530
Disk Boyutu 5,9M

Sygic Ücretsiz Türkçe Navigasyon

Sygic firması yıllardan beri piyasada yapmış olduğu navigasyon programları güven kazanmıştır en son uygulaması ise android için olan 7 günlük ücretsiz sürümü ile android markette en çok indirilen navigasyon uygulamaları arasında üst sıraları zorlamadaktadır.

 Sygic NAVİGASYON özellikleri;

 

 • Haritada gideceğiniz yola sesli rehberlik
 • Harita üzerindeki şehirlerin 3d görüntüleri
 • Sokak isimleri sesli telafuzu
 • Gerçek zamanlı trafik bilgisi bunun için www.sygic.com abonelik almanız gerekli
 • Yol üzerindeki trafik ışıkları levhalar hakkında bilgiler
 • Yol üzerindeki hız sınırı sesli uyarı
 • Rotalanızı kendinize göre düzenleme imkanı

Kullanıcı Yorumları;

 1. Turkcell T20 de kullandım. çok guzel. kurunca hemen 7 gun geri sayım başlıyor. Ama adres sokak köşe hiç şaşmıyor. İphone daki Tomtom kadar var. Arabada giderken Radar ışıklar hız limiti hepsini uyarıyor. çok guzel. Kurulumu da kolay.
 2. Gerçekten Wildfire S’te çalışan en güzel navigasyon programı. Harita NDrive ve IGO’dan daha detaylı. Poi’ler yeterli ve gayet başarılı.
 3. Çok güzel ancak kapı numarası girilemiyor. Sokak bulmada iyi. Yeterli görülebilir. Ancak pahalı. Deneme sürem bitti. 20- 30 TL olsa alınabilir ama 50 TL fazla…

Sygic: GPS Navigation Ekran Görüntüsü
  Toplam 1 Yorum.

  1. FSK dedi ki:

   Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte GPS önemi oldukça arttı hayatımızı oldukça kolaylaştıran bu uygulama GPS özelliği olan tüm Android cihazlarda çalışmakta hemde Ücretsiz, Sygic: GPS Navigation uygulamasının en güzel özelliği diğer navigasyon farklı olarak haritaları 3 boyutlu göstermesi bu ise size yolculuk esnasında çok işinize yarayacak gideceğiniz yolu kolaylıkla bulmanızı sağlıyor. Sygic: GPS Navigation uygulamasını Android cihazınıza kurduktan sonra ilk açılışta Europe bölümünden Türkiye bulup yaklaşık 120 MB harita dosyasını indirmeniz gerekli.

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.