Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Ocak 2013
Toplam İndirme 6.322
Disk Boyutu 2,8M

Android Statune ile Arayanlara Durumunuzu Sesli Bildirin

Statune sizi arayanlara telefonunuzu açmadan durumunuzu söylemenizi sağlar.

Statune, siz daha telefonunuzu açmadan, o an ne yaptığınızı sizi arayanlara söyleyen bir servistir. Statune uygulaması, arayanlarınızı karşılıyor ve toplantıda, tatilde, sinemada, yemekte olduğunuzu ve daha birçok şeyi söyleyebiliyor.
Bazen öyle durumlar olur ki arkadaşınız sizi arar açamazsınız. Arkadaşınız merak eder, bazen de sinirlenir. Artık Statune ile arkadaşınız sizi aradığında meşgul olduğunuzu siz daha telefonunuzu açmadan bilebilecek. Ama telefon o esnada çalmaya devam edecek, sizin tercihiniz, isterseniz açabilirsiniz de. Kısacası, artık telefonunuzu açamadığınız için üzülmenize gerek yok.

Statune’ü indirdikten sonra, size özel hazırladığımız 150’den fazla statü içinden o anki durumunuzu yansıtan statü’yü seçebilirsiniz. Böylece, sizi arayanlara, standart “dıt dıt” sesi yerine, seçtiğiniz statü mesajını dinleterek ne yaptığınızı, nerede olduğunuzu veya nasıl hissettiğinizi telefonunuzu açmadan istediğiniz şekilde ulaştırabilirsiniz. Telefonunuza tanımlamak istediğiniz statü mesajını öncesinde dinleyebilir, istediğiniz süre boyunca bu statü’yü hattınıza atayabilirsiniz.
Statune uygulamasının özellikleri:
• Kategorilere göre düzenlenmiş 150 adet statü arasından istediğinizi seçip sizi arayanların duyması için atayabilirsiniz.
• Seçtiğiniz statü’yü ne kadar süre boyunca sizi arayanlara dinletmek istediğizi zaman seçeneğinden değiştirebilirsiniz. Sınırsız olarak atarsanız, siz bir daha değiştirene kadar telefonunuz seçtiğiniz tonu çalar. Süresi dolan statü ise telefonundan otomatik olarak kalkar, sizi arayanlar tekrar standart “dıt dıt” sesini dinlerler.
• İstediğiniz herhangi bir statü’yü arama menüsünden arayıp bulabilirsin.
• Öneriler’den sizin için seçtiğimiz statüleri görebilirsiniz.
• İstediğiniz statüye ait ses dosyasını telefonunuza tanımlamadan önce dinleyebilir, beğendiğinizi kendi statü’nüz olarak ayarlabilirsiniz.
• Statune kullanıcılarının en çok kullandığı statü’leri ”Popüler” listesinden takip edebilirsiniz.
• Beğendiğiniz statü’leri ”ekle” butonunu kullanarak kendinize özel “Statülerim” listenize ekleyebilirsiniz.
• Ayarladığınız statü ile durum güncellemelerinizi ve nerede olduğunuzu sizi arayanlar ile telefonunuzu açmadan paylaşabilirsiniz.
• İstediğiniz an tek bir buton ile hattınızdaki statü’yü kaldırabilirsiniz.

Turkcell şebekesi (3G/Edge) üzerinden kullanımda veri (data) bağlantısı ÜCRETSİZDİR. Statune uygulamasından yararlanabilmek için Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Statune’nin haftalık kullanım ücreti 0,5 TL’dir, ücret otomatik olarak Turkcell hattınıza yansıtılır.

Görüntüleri

 • Turkcell Statune
 • Turkcell Statune
 • Turkcell Statune
 • Turkcell Statune
 • Turkcell Statune
 • Turkcell Statune
Etiketler :Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.