Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 5.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Şubat 2012
Toplam İndirme 4.246
Disk Boyutu 836k

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme

Android Marketin en iyi Sms yedekleme ve geri yükleme uygulaması ile karşınızdayız. Hepimizin zaman zaman ihtiyarç duymuşuzdur mesajlarımızı yedeklemeyi bu uygulama cep telefonu özelliği olan android cihazlarda olması gerekli bir uygulama, uygulamanın en güzel yanı Türkçe dil desteği olması.

SMS Yedekleme ve Yükleme Özellikleri;

 • Otomatik zamanlama ile smslerinizi kolayca yedekleyebilirsiniz. Yanlızca yapmanız gereken Seçenekler menüsünden zamanı ayarlamak
 • Yedeklenen smslerini içeriğini görebilme
 • İstenilen Smsleri seçip yedekleme seçeneği
 • Yedeklenen Smslerinizi XML dosyası olarak cihazınız SD kartına atar isterseniz yedekleme alanını “Seçenekler” menüsünden değiştirebilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz XML yedek dosyalarınızı email  olarak gönderebilirsiniz.
 • Yedekleme seçeneklerinden  kişi isimlerinide yedeklere alınması sağlayabilirsiniz.

SMS Yedekleme ve Geri Yükleme Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.