Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 0.3.9
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Ocak 2013
Toplam İndirme 10.323
Disk Boyutu 69k

Android Sd Kart Resim, Video ve Dosya Taşıma

Son zamanlarda sitemizdeki Android işletim sistemli telefonların kullanımı hakkında gelen soruların doğrultusunda cepyazilim.com kullancılarının resimlerini sd karta kopyalamada sıkıntı yaşadıkları gördük ufak bir araştırma sonucu bu işte en iyi ve basit kullanımı il Send to SD card uygulamasına ulaştık.

Send to SD card Android uygulaması ile cihazınızın hafızasındaki bir resmi video dosyayı koyalıkla sd kartınıza kopyalayabilirsiniz.

Uygulamanın Kullanımı;

SD kart gönderme uygulamasının kullanımı oldukça basittir uygulamayı yükledikten sonra örneğin resim taşımak istiyorsunuz Galeri kısmına geliyorsunuz taşımak istediğiniz resmin üzerine basılı tutup paylaş seçeğini seçiyorsunuz ardından açılan menüden Send to Sd cart işaretliyorsunuz karşınıza gelen ekrandan sd cartınızın bulunduğu konum gözüküyor copy here tıklayıp resminizin taşındığını görüyorsunuz.

Görüntüleri

 • Send to SD card
 • Send to SD card
 • Send to SD card
 • Send to SD card  Toplam 1 Yorum.

  1. ömer dedi ki:

   Hiç bir işe yaramadı.USB bellekteki videoları sd karta taşımaga çalıştım,sadece etiketi”sd kart”olarak degişti,ama yeri degişmedi,tenezzül edip sd karta buyurmadılar…

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.