Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Aralık 2011
Toplam İndirme 4.070
Disk Boyutu 392 kb

 Android için en kolay ve en hızlı kaldırma aracı!

Hızlı kaldırıcıyı telefonunuza yüklenen robot uygulamaları kaldırmak için kullanılan bir araçtır. Hızlı Uninstaller Ayrıca üst kısmındaki arama çubuğuna yazarak ve uygulama adına göre arama ve sıralama uygulamaları sağlar.

Bunları da menü düğmesine tıklayın miyim paylaşan arkadaşlar veya oranı ile kullanıcıların Android Market uygulaması ile uygulaması.

Hızlı kaldırıcıyı sadece size tarafından yüklenen üçüncü parti uygulamaları kaldırmanızı sağlar. Bunu sistem uygulamaları kaldırmak izin vermeyecektir.

SEO: hızlı kaldırıcı, kaldırıcı, kaldırıcı app, app kaldırmak uygulaması, uygulama yöneticisi, toplu sökücü, sistem araç kutusu, akü Kalibratörü, apk yükleyici uygulama yükleyicisi, yükleyici kolay yükleyici silmek

Quick Uninstaller Ekran Görüntüsü

Etiketler :Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.