Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.18
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Nisan 2012
Toplam İndirme 3.971
Disk Boyutu 2,3M

Anroid Ocean Bubble Shooter – Balon Patlatma

Ocean Bubble Shooter  klasik bir balon patlatma oyunu diğer Bubble (balon) oyunlarından ayıran özelliği görsel efek olarak HD kalitesinde ve ses efekleri olarak kaliteyi yansıtması.

Oyun deniz altında geçmekte su altında hissi vermekte oynayanlara kabarcıklar ve ses efekleri deniz altını birebir yansıtmakta. Ocean Bubble Shooter oyununu hem Wi-Fi hemde Bluetooth vasıtasıyla bir çok kişi ile oynayabilirsiniz.

Ocean Bubble Shooter oyunu 2 oyun modu ve 600 bölümden oluşmakta oyun geliştiricileri hergün yeni birşeyler katmak için uğraştıklarını söylemekte. Oyundaki reklamları kaldırmak için tam sürümünü satın alabilirsiniz.

(HD) Ocean Bubble Shooter Ekran Görüntüsü
(HD) Ocean Bubble Shooter -2(HD) Ocean Bubble Shooter -3(HD) Ocean Bubble Shooter -4(HD) Ocean Bubble Shooter -5(HD) Ocean Bubble Shooter -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.