Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Kasım 2012
Toplam İndirme 3.249
Disk Boyutu 999k

Android mobilsoru ile Test Çözün

SORU ÇÖZMENİN MOBİL HALİNİ KEŞFEDİN. TESTLERİNİZ ARTIK PARMAKLARINIZ UCUNDA…

————————————————-
mobilsoru MEB öğretmenleri için ücretsiz! www.eba.gov.tr/eicerik sayfasından mobilsoru’ya giriş yapmanız yeterli.
————————————————-
mobilsoru’da indirim başladı. 10.000 soruluk içerik setleri sadece 10TL. İçerik satın almadan önce indirimli içerik paketleri hakkında detaylı bilgi almak için mobilsoru.com’u ziyaret edin.
————————————————-

offline iken de (internet bağlantınız olmadığında da) soru çözebilme özelliği bir sonraki sürümde yer alacaktır.

————————————————-

mobilsoru ile ŞİMDİLİK hazırlanabileceğiniz sınavlar: SBS, YGS, LYS, KPSS, ALES, DGS, TUS

mobilsoru ile ÇOK YAKINDA hazırlanabileceğiniz sınavlar: ÜDS, AÖF

————————————————-

mobilsoru ile içeriklerine ulaşabileceğiniz yayınevleri: Final Yayıncılık, Formül Yayınları, Karacan Yayıncılık

————————————————-

“mobilsoru”, Türkiye’nin yenilikçi dijital eğitim portalı mobilsoru.com’un resmi Android uygulamasıdır.

Bu uygulama ile

– mobilsoru.com’a üye olabilirsiniz. Yeni üyelerin arşivine hazırlandığı sınava yönelik 5 test HEDİYE olarak eklenir. Hediye testlerin hesabınıza eklenmesi için üyelik formunu doldururken “Hazırlandığınız Sınav” bölümünü doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

– Her an her yerden mobilsoru.com’daki arşivinizde yer alan testlere ulaşabilir, cihazınıza indirebilir ve dilediğinizde soruları çözebilirsiniz.

– “İçerik Dükkanı” sekmesinden istediğiniz sınav, ders ve konuya göre test ve kitap arayabilir, satın alarak arşivinize ekleyebilirsiniz. Kitap satın alırken, almak istediğiniz kitabın test konularına bakabilirsiniz.

– Android cihazınız için özel olarak tasarlanmış soru çözme arayüzü ile satın aldığınız testleri kolayca çözebilirsiniz.

– “Ayarlar” kısmından kendi soru çözme ayarlarınızı yapabilirsiniz.

– “Bilgilerim” sekmesinden kalan bakiyenize bakabilirsiniz.

– “İletişim” sekmesinden mobilsoru ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

————————————————-

“mobilsoru” dijital eğitim portalı nedir?

mobilsoru, ülkemizdeki çoktan seçmeli sınavlara (SBS, YGS, LYS, KPSS, KPDS, TUS, ALES, ÜDS, DGS, AÖF vb.) hazırlanan öğrencilerin, kalitesini kanıtlamış yayınevlerinin eğitim materyallerini dijital ortamda kullanabilmelerini amaçlayan ve tüm mobil cihazlardan (laptop, akıllı cep telefonu, tablet PC vb.) erişilebilir olmayı hedefleyen yenilikçi dijital eğitim portalıdır.

mobilsoru Ekran Görüntüsü
mobilsoru mobilsoru mobilsoru mobilsoru mobilsoru

Etiketler : mobilsoru apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.