Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Aralık 2012
Toplam İndirme 3.245
Disk Boyutu 14M

Mimar Benim Android Uygulaması

Mimar Benim, renk kartelaları kullanımı ile, kendi çektiğiniz veya uygulama içerisindeki galeriden seçebileceğiniz fotoğraflar üzerine elle veya otomatik olarak boyama yapmanızı sağlıyor. Uygulama aynı zamanda bu fotoğrafları kişisel galerinizde saklama veya sosyal meyda üzerinden paylaşma imkanı da veriyor.

Özellikler;

1.Filli Boya Mimar Benim renklendirme modülü, ışık ve gölgelendirme esas alınarak ve optimum şekilde rengin fotoğraf üzerinde etkisini gösterecek şekilde hazırlanmıştır.
2.Renklerin yüzeylerdeki durumu için, en yakın Filli Boya bayisinde kartelaları incelemeniz ve numune boya yaptırmanız önerilir.
3.Koyu alt zeminler üzerine açık renk uygulamak istediğinizde renk sapmaları ile karşılaşabilirsiniz, en gerçekçi sonuç için açık renk alt zeminler üzerinde renkleri değerlendirmeniz önerilir.
4.Mekan ve objeler aynı renkte ise boyama işlemi seçildiğinde tüm yüzeyler boyanabilir, bu durumda “silme” işlemi kullanılarak boyanmasını istemediğiniz obje ve yüzeylerdeki renkleri silebilirsiniz.
5.Renk, ışık, mekan ve yüzeye göre oldukça farklılık gösterebilir. Program bilgi amaçlı olup, profesyonel bir mimari ve renklendirme programı olarak değerlendirilmemelidir.
Mimar Benim Android Uygulaması Ekran Görüntüsü
Mimar Benim Android Uygulaması Mimar Benim Android Uygulaması Mimar Benim Android Uygulaması Mimar Benim Android Uygulaması
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.