Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.928
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil İngilizce
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Ekim 2012
Toplam İndirme 6.363
Disk Boyutu 15M

Magisto – Android Magical Video Efekt

Android cihazınıda bulunan videolara profosyonel efekler vermek istiyorsanuz Magisto Video Editör tamda size göre bir uygulama.

Magical Video Editör kullanarak profosyonel video görüntüleri yaratabilirsiniz hemde kullanım kolaylığı içinde bulunan binlerce efekt ile ücretsiz!

Farklı bir çok soundtrack ile sunulan uygulama da çektiğiniz videoyu başlık ekleyin ve gerisini Magisto – Magical Video Editor‘a bırakın.

O işinin uzmanı bir Android Video Düzenleme uygulaması

Android Magisto – Magical Video Editor Özellikleri

 • Facebook ile eşleştirme
 • Galeride veya anlık video çekimi düzenlemesi
 • Facebook/Youtube/Twitter’da Paylaşım
 • 2 Video Kalitesi
 • Ön/Arka Kamera Kullanımı

Magisto – Magical Video Editor Ekran Görüntüsü
Magisto - Magical Video Editor Magisto - Magical Video Editor Magisto - Magical Video Editor Magisto - Magical Video Editor
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.