Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.362
Disk Boyutu 6,0M

Android Klip Video Sharing – Video Paylaş

Android cihazınızdaki videoları paylaşmanın ve yeni arkadaşlıklar edinmenin mükemmel yolu olan Klip’e hoşgeldiniz.

Klip’in optimize edilne çarpıcı arayüzü, Android’in büyük ekranıyla buluştuğunda, sürükleyici bir Klip deneyimi yaşatıyor.

Klipler, görüntülemek ve kısa sürede izlemek için hazırlanan kıs videolardır. İstediğiniz uzunluktaki görüntülerinizi ücretsiz olarak hem indirin hem de yükleyin ve insanların seyretmesini sağlayın. Videoları Klip üzerinde ve favoriniz olan sosyal medya sitelerinde tek dokunuşla paylaşın.

Android Klip Video Sharing  Özellikler:

 •  Arkadaşlarınız video eklediğinde onlardan geri kalmayın.
 •  Dilediğiniz kadar videoyu ücretsiz olarak paylaşın!
 •  Hızlı video başlangıcı ve yüksek kalitede video izleme olanağı.
 •  Çok yönlü aramayı kullanarak ilginç videolar keşfedin.
 • Videoların üzerinde parmağınızı tutarak önizleme yapın.
 • Videolarınıza ve profilinize yorum yapan, görüntüleyen istemediğiniz kişileri engelleyin.
 •  Tam ön ve arka kamera desteği.

Klip, Android 2.3 (Gingerbread) sürümü ve üstündeki tüm Android sürümlerini desteklemektedir.

Klip Video Sharing Ekran Görüntüsü
Klip Video Sharing Klip Video Sharing Klip Video Sharing Klip Video Sharing Klip Video Sharing
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.