iPhone 5 Screen

google playstore iPhone 5 Screen indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Ekim 2012
Toplam İndirme 13.549
Disk Boyutu 4,0M

Android için iPhone 5 Görünümü

Android iPhone 5 Screen uygulamasıyla cihazınıza Iphone 5 görünümü verebilirsiniz. Uygulamayı diğer emsallerinden ayıran özellik ise tablet cihaz desteğine yer verilmiş olması böylelikle kocaman ekran da küçük ikonlar olmuyor ve daha gerçekçi bir izlenim uyandırıyor.

Tuş kilidini Iphone de olduğu gibi yapmak isterseniz menüden; Lockscreen‘a tıklamanız gerekmektedir.

Android iPhone 5 Screen Özellikleri

 • Saat/Batarya Gösterimi
 • Tablet Cihaz Desteği
 • Uygulamaları Aktif Olarak Kullanabilme
 • 6 Duvar Kağıdı
 • Kilit

iPhone 5 Screen Ekran Görüntüsü
iPhone 5 Screen -2iPhone 5 Screen -3iPhone 5 Screen -4iPhone 5 Screen -5iPhone 5 Screen -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.