Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Aralık 2012
Toplam İndirme 4.863
Disk Boyutu 13M

Granny Smith -Android için Elma Hırsızları Yakalama Oyunu

Elma hirsizini yakalayin!

Sprinkle yapimcilarindan!

Granny Smith oyununu almak, bu hafta harcayacaginiz en iyi para olacaktir” [Android Central]

Android Granny Smith, elmalarini çok sevmektedir fakat hirsizin birisi bahçesinden elmalarini çalmaktadir! Bayan Smith’e bahçesiyle sehir arasinda gidis gelislerinde yardim edin meyvesinin pesindekileri yakalasin. Elmalari hirsizdan once ele geçirin!

Granny Smith hizli bir yaris oyuncusu, hünerli bir soför. Ziplayin, salinin ve önünüze geleni ezin geçin. 4 ayri seçenekle 57 farkli seviye mevcut. Sadece ayaklarinizin üstünde durdugunuzdan emin olun.

ÖZELLIKLER:

 • Muhtesem Fizik: Granny Smith mobil oyunlarda bir sürü gelismis yikim fizigi uyguluyor. Küfelere ve pencerelere çarpin ve parçalarin uçusunu seyredin!
 • Göz Kamastirici Görseller: Canli ve tuhaf dünyalara yaklasin! Her seviyesi fantastic, 3 boyutlu hikaye kitabi tadinda.
 • Sezgisel Kontrol: Çilgin hareketler yapmasi için Granny’e basit iki dokunusla yardim edin – tabletler ve telefonlarla muhtesem uyum.
 • Eskitilmis Tekrarlar: En iyi kosularinizi retro film tadinda yavas çekimde tekrar izleyin.
 • Granny’I Güçlendirin: Paralari toplayin ve Granny’e baslik, muz kabuklari ve beyzbol toplari satin alin. Eger Granny yaslaniyorsa, Scruffy ve Stanley adinda iki kahramanimiz daha var!
 • Ek kirilgan objeler, camlar, çiçekler ve tahta parçalari.

Granny Teyze yardiminizi bekliyor!
Granny Smith Free Ekran Görüntüsü
Granny Smith Free Granny Smith Free Granny Smith Free Granny Smith Free Granny Smith Free
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.