Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.9.1039417
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 27 Şubat 2014
Toplam İndirme 6.523
Disk Boyutu 12M

Google Asistan Launcher Apk İndir

Google Asistan’a tek bir hareketle erişmek için cihazınızda Launcher’ı yeni sürüme geçirin. En doğru bilgiyi en doğru zamanda sunan Google Asistan kartlarına birincil ana ekranınızdan erişmek için sağa doğru hızlıca kaydırın.

Android 4.4 (KitKat) çalıştıran Nexus veya Google Play Sürümü cihazlarda kullanılabilir.

Önemli özellikleri:

 • Google Asistan’a ana ekranınızdan erişin – en doğru bilgiyi en doğru zamanda almak artık her zamankinden daha kolay.
 • “OK Google” demeniz yeterli – ana ekranınızdayken sesli giriş başlatmak için OK Google demeniz yeterli. Ardından arama sorgunuzu söyleyin. İsterseniz kısa mesaj göndermek, yol tarifleri almak veya bir şarkı çalmak için telefonunuza ne yapmasını istediğinizi de söyleyebilirsiniz (ABD, İngiltere ve Kanada’da kullanılabilir).
 • Daha hızlı arama – arama kutusuna hafifçe vurarak arama sorgunuzu hemen girebilirsiniz.
 • Gmail, YouTube ve Google Haritalar gibi en sevdiğiniz Google ürünlerine ve hizmetlerine kolayca erişin.
 • Daha geniş görüntüleme alanı – durum ve gezinme çubukları artık yarı saydam olduğundan duvar kağıdınız her pikselde kendini gösterir ve hatta uygulama çekmecenizi (desteklenen cihazlarda) genişlettiğinizde bile görünmeye devam eder.
 • Sezgisel duvar kağıdı seçici – cihazınızda veya bulutta depolanan herhangi bir resmi seçebilirsiniz. Duvar kağıdınızı ayarlamadan önce konumunu belirleyebilir ve önizleyebilirsiniz.

Görüntüleri

 • Google Asistan Launcher
 • Google Asistan Launcher
 • Google Asistan Launcher
 • Google Asistan Launcher
 • Google Asistan Launcher
 • Google Asistan Launcher
 • Google Asistan Launcher
 • Google Asistan LauncherBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.