Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Mart 2014
Toplam İndirme 19.895
Disk Boyutu 80M

Android silah oyunlarının en iyilerinden olan Frontline Commando oyunu 2 inci serisiyle aksiyon ve heyecan devam ediyor.

Ücretsiz olarak Google Play Store yayınlanmasından sonra büyük bir ilgi gören oyunda grafik kalitesi ve aksiyonuyla oynayacan oyuncuları kendine hayran bırakıyor. Oyun içi satın almaların en başarılısı olan Glu oyunun bazı bölümlerini geçmek için yine silah satın almanız gerekiyor.

İlk oyunun üzerine eklenen en önemli özellik kendi ekibinizi kurarak savaşabiliyorsunuz tek başınıza mücade edebileceğiniz 40 dan fazla benzersiz bölüm bulunmakta. Android Silah oyunlarının en iyi örneği olan Frontline Commando 2 oyununu Apk olarak cepyazilim.com üzerinden ücretsiz olarak indirip Android tablet ve telefonlarınıza kurabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Frontline Commando 2
 • Frontline Commando 2
 • Frontline Commando 2
 • Frontline Commando 2
 • Frontline Commando 2
 • Frontline Commando 2
 • Frontline Commando 2
 • Frontline Commando 2

Video

Frontline Commando 2 tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.