Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.820
Disk Boyutu 751k

Fotovizyon – Android için Fotoğraf Eğitimi

Fotoğraf Çekim Teknikleri, Eğitim Yazıları ve Videoları.

Fotovizyon – Fotoğraf Çekim Teknikleri, Eğitim Yazıları ve Videoları

Artık fotovizyon eğitimleri cebinizde ve tabletlerinizde.
Fotovizyon Eğitimleri ile, fotoğraf çekmenin inceliklerini ve çekim sonrası digital ortamda fotoğraf işlemeyi kolayca öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz olarak okuyabileceğiniz eğitim yazıları ve seyredebileceğiniz videolar sayesinde fotoğrafçılığı öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Çekim Teknikleri bölümünde, beğendiğiniz fotoğrafların nasıl çekildiğini, hangi ayarların kullanıldığını uzmanından öğreneceksiniz.

Fotoğraf çekerken çekim koşullarını dikkate almak gerekir. Spor fotoğrafçılığı, makro, doğa fotoğrafçılığı, bunların hepsi farklı çekim teknikleri ve disiplinleri gerektirir. Bu eğitimler, değişik ortamlarda çekimlerin nasıl yapılması gerektiğini örneklerle açıklamaktadır.

Dijital fotoğrafçılığın bir diğer önemli unsuru da bilgisayar ortamında yapılması gerekenlerdir.

Fotovizyon video eğitimleri ile, bilgisayar ortamında fotoğraflarımızı nasıl rötuşlayabileceğimizi ve keskinlik, renk ayarı, levels gibi Photoshop özelliklerini etkili kullanmayı göreceğiz.

Ayrıca Photomatix, Topaz gibi diğer programlar ile, panaromik ve HDR fotoğraf elde etme ve çeşitli filtreler ile fotoğraflarımızı karikatürize etme gibi eğlenceli uygulamaları göreceğiz.

Fotovizyon eğitim yazıları sayesinde makina yada objekfit alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini ve makinaların genel özelliklerini göreceğiz. Ayrıca Photoshop ve benzeri programlar ile fotoğraflarımız üzerinde yapabileceğimiz iyileştirmelere değineceğiz.

Değişik koşullarda fotoğraf çekim teknikleri ve günümüzde popüleritesini arttıran HDR ve panaromik fotoğraf çekmenin inceliklerini öğreneceğiz.

Uygulamaya düzenli olarak yeni eğitimler eklenmektedir.
Fotovizyon – Fotoğraf Eğitimi Ekran Görüntüsü
Fotovizyon – Fotoğraf Eğitimi Fotovizyon – Fotoğraf Eğitimi Fotovizyon – Fotoğraf Eğitimi Fotovizyon – Fotoğraf Eğitimi Fotovizyon – Fotoğraf Eğitimi
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.