Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.062
Disk Boyutu 8,8M

Android Expedia Hotels & Flights

Expedia Android uygulaması ile Oteller ve Uçuşlar elinizin altında.

Expedia Mobil’in muhteşem önerileriyle %60’a kadar para tasarrufu yapın. Ve şimdi, dünyanın herhangi bir yerine en iyi uçuşu bulun. Expedia’yı bugün indirin.

Otel odalarında büyük tasarruf edin.

 • Expedia Mobil otel teklifleriyle %60’a kadar tasarruf edin.
 • Hızlı işlem için mevcut konumunuzu varsayılan olarak ayarlayın
 • Otel müşterilerinin gitmek istediğiniz otel hakkındaki yorumlarını okuyun
 • Fiyat, teklif ve yorumları anlık olarak görüntüleyin
 • Ucuz otel odalarını veya 5 yıldızlı lüks otelleri ayarlayın

Dünyanın neresine isterseniz isteyin mükemmel uçuş imkânını yakalayın.

 • Dünyanın neresine isterseniz rezervasyon yaptırın
 • Ücret, uçuş süresi veya bilet ücretine göre uçuşları sıralayın
 • Havaalanı adı, şehri veya posta koduna göre arama yapın
 • Zaten üye girişi yaptınız mı? 30 saniyede rezervasyonunuz hazır.
 • Mobil rezervasyonlar için Expedia ödül puanları kazanın.
 • Satın almak için parmağınızı kaydırın ve nereye istiyorsanız uçun!

Flight Booking tabletler için çok yakında çıkıyor.

Expedia Hotels & Flights Ekran Görüntüsü
Expedia Hotels & Flights Expedia Hotels & Flights Expedia Hotels & Flights Expedia Hotels & Flights Expedia Hotels & Flights
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.