Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.0.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 31 Ekim 2011
Toplam İndirme 9.677
Disk Boyutu 1,9M

ES File Explorer (Dosya Görüntüleme)

Android markette 10 milyon kişi tarafından indirlen ve bir çok kişi tarafından 5 yıldızla ödüllendirilen her Android cihazda olması gereken bir dosya görüntüleme uygulaması. Es File Explorer ile telefonunuz yeniden keşfedeceğinizin garantisizni veriyoruz. Hayatımıza giren akıllı telefonlar bir çok karışıklığıda beraberinde getirdi bir çok dosyayı telefonumuzun içinde bulması zor hala geldi ama bu uygulama ile Android cihazlarınızda istediğiniz resmi,video herhangi bir dosyayı hızlı bir şekilde erişebilir, üzerinde kesme,kopyalama,taşıma,silme gibi işlemleri kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Es File Explorer Özellikleri;

 • Kopyala, Yapıştır, Kes, Taşı, Yeniden oluştur , Silme, Yeniden Adlandırma, Paylaşıma açma, Kısayol gönderme
 • Uygulama yöneticisi gibi kullanabilme  (Yükle, Kaldır, Yedekleme, Kısayollar, Kategori) gibi özellikleri ile uygulamaları yönetbilirsiniz.
 • ZIP formatında dosya sıkıştırma ve Zip ile sıkıştırılmış dosyaları açabilme özelliği
 • Apk yedeklemek için kullanabilirsiniz
 • Cihazınız içindeki herhangi birşeyi araya bilirsiniz.
 • Yazı dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Bilgisayarla bağlantı kurarak dosyala görüntüleme alışveriş yapma imkanı

ES File Explorer Ekran Görüntüsü
  Toplam 2 Yorum.

  1. Doğukan sahil dedi ki:

   Tavsiye ederim çalıştı özellikli uygulama yüklemede on numara !

  2. Sheldon dedi ki:

   selvaa bebegim seni did’de gorup dreahl sayfana isinlandimm ama takip butonunu bulamadim? kombinlerin fenaaa guzel sendee oyle:) bende did’in o supersonik cantalarindan birine sahibim kombin hazirlama asamasindayim daha yollaymadim kendisine..optum;)

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.