Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 8.441
Disk Boyutu 1,5M

Android Assistant – Gerekli Araçlar

Android Assistant, 18 özelliği ile size telefonuzu ve tabletinizi verimli bir şekilde yönetmenize yarayan Android uygulamasıdır.

Android kullanan cihazların bir çoğunun yönetimi hakkında karışlıkların olması kullancıların bir çoğunun en çok şikayette ettiği sorunlardan biridir Android Assistant uygulaması ile 18 farklı özelliği ile cihazlarınızı verimli olarak yönetebilir ve performanslarını arttırabilirsiniz.

Android Assistant Özellikleri

 1. Monitör durumu (işlemci, bellek, pil)
 2. İşlem Yöneticisi ( arka planda çalışan uygulamaları görme ve kapatma.)
 3. Önbellek Temizleyicisi
 4. Sistem Temizliği (Tarayıcı, Pano, Google Play, Gmail , Google Earth , Google Map gibi uygulamalara ait geçmiş verilerin temizlenmesi)
 5. Pil performansı ayarları (bluetooth, wifi, gps, otomatik senkronizasyon, yönlendirme, haptic geribildirim, ekran parlaklığı, zaman aşımı)
 6. Dosya Yöneticisi
 7. Başlangıç Yöneticisi( başlangıçta açılan uygulamaları düzenlemenize yardımcı olur)
 8. Toplu uygulama kaldırma
 9. Pil kullanımı(Cihazınızdan pil kullanımı hakkında detaylı istatislikler verir)
 10. Ses Kontrolü
 11. Zil sesi
 12. Başlatma Saati( zaman ayarlama yaparak istediğiniz işlemi yaptırabilirsiniz.)
 13. Başlatma sesi ayarlama
 14. Sistem Bilgisi
 15. Widgetleri düzenleme ekleme kaldırma
 16. Uygulama yedekleme ve geri yükleme
 17. Toplu uygulama kurulum
 18. App 2 SD ile uyumlu çalışarak SD kartı dahili bellek olarak kullanma

Android Assistant(18 features) Ekran Görüntüsü
Android Assistant(18 features) -2Android Assistant(18 features) -3Android Assistant(18 features) -4Android Assistant(18 features) -5Android Assistant(18 features) -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.