Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.13.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Ekim 2012
Toplam İndirme 7.211
Disk Boyutu 1,6M

Android File Manager – Dosya Yöneticisi

File Manager uygulaması kullanıcı arayüzü ve basit kullanımı ile Android cihazların vazgeçilmez uygulaması olan bir Dosya Yöneticisidir.

Android File Manager Dosya Yöneticisinin Özellikleri;

 • Çoklu çözünürlük desteği
 • Kes, kopyala, yapıştır ve iptal işlemleri
 • Liste gösterimi ve dosya tarama için ızgara görünümü
 • Arama yapma ve dosya paylaşımı
 • Çoklu seçim ve sıralama yapmak
 •  Destek hem yerel hem de uzak (LAN / SMB) dosya sistemleri
 • Dosya indirmenize gerek olmadan LAN medya akışı
 • Küçük resim, fotoğraf ve apk dosyaları gösterebilme
 • Kök Explorer
 • Built-in metin editörü, resim galerisi ve swf oynatıcı

File Manager Ekran Görüntüsü
File Manager -2File Manager -3File Manager -4File Manager -5File Manager -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.