Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.04
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Aralık 2012
Toplam İndirme 6.781
Disk Boyutu 646k

Control panel – Android Sistem Ayarlarını Kontrol Altına Al

Android Control panel  ile basit ve hızlı bir şekilde telefon ve tabletlerinizin kontrol altında.

Android cihazınızın sistem ayarlarınıza hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz ve düzenlemeye yapabileceğiniz son derece yararlı bir uygulama.

Control panel uygulaması kullanarak yapabileceğiniz ayarlar;

Android Ses Ayarları
Zil sesi, Bildirim Sesi, Alarm Sesi, Ses düzeyi, Sessiz Mod

Android Bağlantı Ayarları
Wi-fi(Kablosuz Bağlantı), Wi-fi iP, Bluetooth, GPS, Data, Uçak Modu, Ağ Arama, APN, Google Hesap Kontrol, Wireless

Android ve Diğer Ayarlar
Parlaklık ayarı, Ekran Kararma Süresi, Tüm Ekran Ayarları, Bölgesel Dil Ayarları, Saat ve Zaman, Android Klavye, Tüm uygulamalar, Depolama Alanı, Yedekleme, Pil durumu

Android Control panel  uygulaması çalışmaya başladığında bildirim çubunda görünmekte ve yukarıdaki sayılı olan bir çok ayar elinizin altında bulunmakta tek dokunuşla istediğiniz ayarla ulaşıp Android cihazınıza sonuna kadar hakim olabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Control panel for Android
 • Control panel for Android
 • Control panel for Android
 • Control panel for Android
 • Control panel for AndroidBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.