Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Kasım 2012
Toplam İndirme 5.299
Disk Boyutu 1,5M

Cep İlaç

Cep ilaç bir ilaç rehberi uygulamasıdır. İlaçların prospektüs bilgilerine bu uygulama ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca endikasyon arama ile bulgulara yönelik ilaç isimlerini bulabilirsiniz. Cep ilaç bölümü, ilaç isimlerini otomatik tamamlama özelliği sayesinde aramada kolaylık sağlamaktadır. Endikasyon ve etken madde arama özelliği ile ilaçlara erişebilirsiniz. Barkod okuyucu ile ilaç barkodlarından prospektüs bilgisine ulaşılabilir.

Güncelleme bölümü ile yayınlanan ilaç güncelleştirmelerini alabilirsiniz. Uygulama sadece güncelleştimeleri alabilmek için internet bağlantısı gerektirmektedir. Güncelleştirme sonrası ilaç bilgilerine internet bağlantısı olmadan erişim sağlanabilir.

Bu uygulama sadece ilaçlar hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Tanı ya da teşhis koyma ile ilgili yönlendirme yapılmamaktadır. Herhangi bir ilacı kullanmadan önce doktorunuza başvurmanız önerilir.

Önemli Not: Güncelleme sonrası eğer uygulamayı açmada sorun yaşarsanız lütfen kaldırıp tekrar kurunuz.

ÖNEMLİ: Uygulama telefona kurulan veritabanı üzerinden sorgulama yapmaktadır. Uygulamanın verilerini temizlemeyiniz! Raporlanan hatalarda verilerin olmaması nedeniyle sorunlar yaşandığı görülmektedir.

@Burak: Uygulama kesinlikle ağ bağlantısı ihtiyacı duymamaktadır.

Not: Uygulamaya ilgi gösterip indiren, yorum yapan ve puan veren herkese teşekkürler…

Kelimeler: ilaç, rehber, prospektüs, endikasyon, yan etki, etken madde, barkod okuyucu.
Cep İlaç Ekran Görüntüsü
Cep İlaç Cep İlaç Cep İlaç Cep İlaç Cep İlaç

Etiketler : Cep İlaç apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.