Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Nisan 2012
Toplam İndirme 12.302
Disk Boyutu 6,7M

Android BMX Boy Bisiklet Oyunu

BMX Boy, Basit ama bağımlılık yapacak Android Cihazlar için geliştirilmiş Bisiklet  Oyunu

Kontrolleriyle sürükleyici oyun yapısıyla bir oynayanın sürekli oynayabileceği derece akıcı bir oyun  BMX Boy

Kontrol tuşları ekranın sol tarafındaki ileri oku ile bisikleti hızlandırıyorsunuz sağ taraftaki yukarı tuşu ilede zıplıyorsunuz. Engelleri aşmak için hızlı bir şekilde üzerilerinden atlayıp çeşitli bisiklet hareketleri ile puanla toplayabilirsiniz. Yolunuzun üzerindeki özel bonusları toplamayı unutmayın.

BMX Boy Bisiklet Oyunu 3 farklı araziden ve 75 bölümden oluşmakta geliştiriciler daha fazla bölümlerin çok yakında çıkacağını söylemekte. İyi eğlenceler

 

BMX Boy Ekran Görüntüsü
BMX Boy -2BMX Boy -3BMX Boy -4BMX Boy -5BMX Boy -6

Tanıtım Videosu
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.