Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.03
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Kasım 2012
Toplam İndirme 35.658
Disk Boyutu 7,7M

Android Veri Kurtarma Uygulaması

Artık verilerinizi kaybetmeyin!
Android Recycle Bin size yardımcı olacaktır!

Artık veri kaybetmek değil!
Eğer resim veya çocuğunuzun akıllı telefon veya tablet oynarken size veri kaybederseniz yakaladık harika anları kaçırmayın. Tüm silinen dosyaları Android Geri Dönüşüm Kutusu içinde saklanır ve daha sonra kendi özgün yolu onları geri mümkün olacaktır.

Lütfen silinmiş verileri yönetmek için Sonunda nihai uygulaması. Bu Geri Dönüşüm Kutusu Android için özel olarak yaratılmıştır. Bu akıllı telefonlar ve tablet hem çalışır.

Özellikler:

* Sen root olmanız gerekmez.

* Cihazınızda silinmiş verileri saklar.

* Özgün yolu üzerinde silinen dosyaları derhal yeniden sağlar.

* Akıllı telefonlar ve tablet destekler.

* Estetik ve çevik ve kolay bir kullanıcı deneyimi sunmak için tasarlanmış sezgisel bir grafik arayüzü.

* Adına göre filtreleme dosya arama, silme tarih, çoklu cihazların tespiti, … Kapsar

* Hızlı bir tıklama ile Geri Dönüşüm Kutusu’nu boşaltmayı sağlayan şık masaüstü widget içerir.

Ad, boyut ve türüne göre * sıralar belgeler.

* Siler ve tek ve çok ürün seçimleri geri yükler.

* Dahili ve harici bellek, ve herhangi bir bağlı USB depolama aygıtı hem korur.

* Düşük pil tüketimi.

* Düşük kaynak tüketimi.

Çalıştırılması için gerekli * İnternet bağlantısı yok.

* Android 2.3 veya üstü üzerinde çalışır.

Android Recycle Bin Beta Ekran Görüntüsü
Android Recycle Bin Beta Android Recycle Bin Beta Android Recycle Bin Beta Android Recycle Bin Beta Android Recycle Bin Beta
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.