Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Mart 2013
Toplam İndirme 7.884
Disk Boyutu 7,1M

Android UNO Pis 7 li

Gameloft firmasının oyunu olan uno bizim ülkemizdeki ismiyle pis 7 li kağıt oyununun aynısı yapmanız gereken elinizdeki kağıtlardan rakiplerinden önce kurtulmanız. Oyun başladığında elinize kağıtlarınız geliyor birbirinden farklı ve renkteki kağıtlarınızla oyuna başlıyorsunuz aynı renkten kağıtları atıp elinizi boşaltmaya başlıyorsunuz eğer renk değiştirmek istiyorsanız yerdeki kağıtın sayısı aynı olan bir başka renkteki kağıdı atarak rengi değiştirebiliyorsunuz. Uno oyunu içinde rakiplerinize elinizdeki joker kağıtlarla kağıtlar ekletebilir oyunları geç bitirmesini sağlayabilirsiniz.

Android Uno Pis 7 li çoklu oyuncu desteğide bulunmakta Wifi açarak diğer oyuncuları oyuna davet edebilir ve canlı canlı eğlenceli dakikalar yaşabilirsiniz oyunu yükledikten sonra gameloft sunucularına bağlanıp 45 MB bir dosya indirmelisiniz.

Görüntüleri

 • UNO Pis 7 li
 • UNO Pis 7 li
 • UNO Pis 7 li
 • UNO Pis 7 li
 • UNO Pis 7 li
 • UNO Pis 7 liBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.