Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Aralık 2012
Toplam İndirme 5.547
Disk Boyutu 713k

Android Üç Taş Oyunu

Klasik üç taş oyunudur. Bizim zamanımızda kaldırım taşına tebeşir ile çizerek oynardık. Yeni nesil kaldırım taşlarında üşütmesin diye bu oyunu yazayım dedim 🙂 Ayrıca nostalji isteyenler için de bire bir. Bilenler bilir, bilmeyenler için oyunu kısaca anlatayım:
Oyun iki kişi ile oynanır.
Oyuncular taşlarını sıra ile oyun alanındaki noktalara yerleştirir.
Üç taşı yatay veya dikey aynı sırada yerleştirebilen oyuncu üçlü yapmış olur.
Üçlüyü yapan oyuncu o eli kazanmış sayılır ve hanesine 1 puan eklenir.
Taşları sıkışan oyuncu o eli kaybeder. Rakibin hanesine 1 puan eklenir.
Puanı 3 olan oyuncu oyunu kazanır.

İyi eğlenceler..

Anahtar kelimeler: üç taş, uc tas, 3 taş, 3 tas
Üç Taş Ekran Görüntüsü
Üç Taş Üç Taş Üç Taş Üç Taş Üç Taş

Etiketler : Üç Taş apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.