Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 0.10
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Ocak 2012
Toplam İndirme 29.409
Disk Boyutu 134k

Android Türkçe Klavye

Android cihazınızda tuş takımınızın Türkçe olmasını istiyorsanız bu uygulamayı kurmanız gerekli.

Ayarlardan klavyeyi etkinleştirdikten sonra herhangi bir metin kutusuna 3 saniye basılı tutarak, çıkan menüden de (select input method) klavye tercihi yapmanız gerekmektedir.

Android Türkçe Klavye Ekran Görüntüsü
  Toplam 7 Yorum.

  1. Gamze dedi ki:

   Arkadaşlar metin kutusu ne?

  2. mustafa dedi ki:

   Eline sağlık kardeşim. çok güzel olmuş. Vatan severim diyenler seni örnek almalı.

  3. sahap dedi ki:

   Çok güzel bir paylaşım. Kutlarım. Yalnız ben android 4 yüklü tabletime fiziksel klavye eklediğimde f ya da q kesinlikle Türkçe karekter yazamıyorum. Yani bu program fiziksel klavye ile kullanılabilir hale getirilirse ya da fiziksel klavye ile kullanılabilecek bir program yazılabilirse çok makbule geçer.

   Elinize, emeğinize sağlık.

  4. mustafa dedi ki:

   çok teşekkürler. tam anlamı ile mükemmel bir yazılım özellikle elimizde internet veya googplay gibi yazılımlar kurulu değilse çok işime yaradı temiz ve kullanışlı bir telefona sahibim artık.
   😉

  5. Azib dedi ki:

   kim derdi ki bir dugun icin kiyafet dusunurken senin web sneiti gezecegimi tulumun muhtesem olmus tatlim bayildim aslinda hepsine bayildim zevkine ayrica bayiliyorum sanada oyle bana kiyafet bulalimmmmmmm ..

  6. türkçe klavye dedi ki:

   Geliştiriciye çok teşekkürler. Hızlı yazınca bazı tuşları yazmıyor, bunun da basarken titreşim göndermesinden kaynaklandığını farkettim. titreşimi kaldırınca sorun kalmıyor. ice cream sandwich klavyesi gibi siyah teması da olursa harika olacaktır.

  7. fehmi222 dedi ki:

   Alışık olduğumuz düzende Türkçe klavye yerleşiminde tüm harflere yer veren, ister Q ister F klavye seçeneğiyle her türlü kullanıcıya hitap eden bu uygulamayı geliştirip paylaşan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Türkçe harflerin çıkması için telefonda tuşlara basılı beklemekten kurtulduk, elinize sağlık. Bundan sonraki versiyonlarda yön tuşları, koyu renkli klavye görünümü, fiziksel harici klavye desteği olursa seve seve para verip alacak kullanıcı sayısını tahmin bile edemiyorum. Tekrar teşekkürler…

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.