Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.5.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 16 Ekim 2011
Toplam İndirme 18.320
Disk Boyutu 1,4M

Smart Keyboard Trial  –  Android için Türkçe Klavye

Smart Keboard Trial ile android işletim sistemli cihazlarınızda kullanacağınız güzel bir klavye uygulaması içinde bir çok dünya dilini barındırdığını Türkçeyide sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz t9 özelliği türkçede bir çok kelimeyi sorunsuz buluyor. Dokunmatik ekranlı cihazlarda oldukça başarılı bir uygulama ücretsiz olmasıda uygulamanın en büyük artısı uygulamanın içinde bulunan diller aşağıdaki gibi;

Turkish: Türkçe
Afrikaans
Arabic: العربية
Armenian: Հայերեն
Azerbaijani: Azərbaycanca
Belarusian: Беларуская
Bosnian: Bosanski
Bulgarian: Български
Catalan: Català
Chinese: 中文
Croatian: Hrvatski
Czech: Čeština
Danish: Dansk
Dutch: Nederlands
English
Esperanto
Estonian: Eesti
Finnish: Suomi
French: Français
Greek: Ελληνικά
Georgian: ქართული
German: Deutsch
Hebrew: עברית
Hungarian: Magyar
Icelandic: Íslenska
Indonesian: Bahasa Indonesia
Italian: Italiano
Japanese: 日本語
Kazakh: Қазақша
Korean: 한국어
Latvian: Latviešu
Lithuanian: Lietuvių
Luxembourgish: Lëtzebuergesch
Macedonian: Македонски
Mongolian: Монгол
Norwegian: Norsk
Persian: فارسی
Polish: Polski
Portuguese: Português
Romanian: Română
Russian: Русский
Serbian: Српски
Slovak: Slovenčina
Slovenian: Slovenščina
Spanish: Español
Swedish: Svenska
Ukrainian: Українська
Tatar: Татарча
Thai: ไทย
Vietnamese: Tiếng Việt

 

Smart Keyboard Trial Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.