Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 3.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 25 Kasım 2012
Toplam İndirme 6.962
Disk Boyutu 2,4M

Android Tivibu Cep HD

Tivibu Cep’le televizyonu istediğiniz yerde istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Tivibu’nun yeni cep uygulaması ile televizyonu istediğiniz yerde istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

“Tivibu Cep” uygulaması ile;
– 45 TV kanalına ulaşabilir,
– Canlı yayınları durdurabilir, kaldığınız yerden izlemeye devam edebilir, ileri ve geri sarabilir,
– Kaçırdığınız programları istediğiniz zaman tekrar seyredebilir,
– Pek çok yerli filmi, istediğiniz zaman seyredebilir,
– TV keyfine ara vermezsiniz.

Tekrar-İzle servisi ile 30 ulusal TV kanalında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri ve eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar, cep telefonunuz üzerinden izleyebilirsiniz.

Seç-İzle servisi ile film arşivinden istediğiniz filmleri, haberleri, müzikleri ve diğer içerikleri istedikleri kadar izleyebilirsiniz. İzlemekte olduğunuz içeriği istediğiniz zaman durdurup, terkar başlatabilir, ileri-geri alabilirsiniz.

Durdur-İzle servisi ile canlı televizyon yayınını durdurabilir ve 30 dakika içinde durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilirisiniz. Geri Al İzle servisi ile durdurma süresi içinde ileri ve geri alabilir, sonra tekrar ileri alıp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Bu servisler sadece Iphone ve Ipad istemcileri için mümkündür.

Kirala-İzle servisi ile geçmişten günümüze ses getiren, en çok izlenen, oyuncusu/yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli filmleri film başına belirli bir ücret karşılığında, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Tivibu Cep ile Tivibu TANITIM, TRT 1, KANAL D, ATV, SHOW TV, SAMANYOLU TV, STAR, KANAL 7, KANALTÜRK, FOX, KANAL A, CNBC-E, TRT 6, TNT, TRT HABER, NTV, 24, CNNTÜRK, BUGÜN TV, S HABER, BLOOMBERG HT, ÜLKE TV, HABERTÜRK, TGRT HABER, BLOOMBERG, CNBC, SPORTİVİ, NTV SPOR, TRT SPOR, WORLD TRAVEL CHANNEL, YUMURCAK TV, BEYAZ TV, MEHTAP TV, E2, AKILLI TV, TRT OKUL, KRAL TV, POWERTÜRK TV, TÜRKÇ TV, NUMBER ONE, CMUSIC, TRACE TV, MCM POP, SAUDI QURAN, AL SUNNAH kanallarını izleyebilirsiniz.

Tivibu Cep HD Ekran Görüntüsü
Tivibu Cep HD -2Tivibu Cep HD -3Tivibu Cep HD -4Tivibu Cep HD -5Tivibu Cep HD -6

Etiketler :Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.