Temple Run: Oz

google playstore Temple Run: Oz indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni 0.99$
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Mart 2013
Toplam İndirme 27.605
Disk Boyutu 28M

Android Temple Run: Oz

Android kullanıcılarının en popüler oyunlarından biri olan Temple Run yepyeni bir macera oyun serisine devam ediyor.

Temple Run bu bölümünü Oz: The Great and Powerful filmden esinlenerek gelişitrmiş bu ise oyuna gerçekcilik katmış. 27 Şubat da çıkması beklenen oyun 1 hafta geçikme Google PlayStore yerini almış durumda oyun fiyatı ise makul bırakılmış 0.99$

Oyundaki kahraman Oz filmdeki gibi sarı tuğlalı bir yolda koşuyor yine filmde kullanılan balon ile macerasına devam ediyor.

Temple Run: Oz Özellikleri;

 • Filmden esinlenilen gerçekci grafikler
 • Sıcak hava balonu ile farklı yerleri keşfe çıkıyorsunuz.
 • Haftalık sıralama skorları
 • Oyun içi bonus satın alabilme(Ücretli)

Görüntüleri

 • Temple Run: Oz
 • Temple Run: Oz
 • Temple Run: Oz
 • Temple Run: Oz
 • Temple Run: Oz

Video

Temple Run: Oz tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.