Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1
Kullanım İzni 0,99$
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Aralık 2012
Toplam İndirme 4.949
Disk Boyutu 39M

Wreck-it Ralph – Android için Atari Oyunu

Dünyanın en iyi yaratıcılarından olan Disney şirketinin Android cihazlar için üretmiş olduğu 3 adet Atari oyunu.

3 ZORLU Android için macera atari oyunları oyna.

Android Fix-it Felix Jr.

 • Ralph mahvoldu, şimdi bunu düzeltmen için bir şans
 • Güzel çizgi grafikler
 • Tırman, atla ve yüksek skor için

Android Hero’s Duty

 • Giyin ve kuşan. Bu oyunla unutamayacağın bir deneyim yaşa
 • Böcekleri temizle ve ilerle
 • Farklı silahları kullan

 Android Tatlı Dağcı

 • Sonsuz bir tırmanma oyunu
 • Mümkün olduğu kadar yukarı tırman ve aletleri kullan
 • Zayıf dallara ve tuzaklara dikkat et

Arkadaşlarınıza karşı rekabeti doyasıya yaşayın.

Wreck-it Ralph Ekran Görüntüsü
Wreck-it Ralph Wreck-it Ralph Wreck-it Ralph Wreck-it Ralph Wreck-it Ralph
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.