Android Talking Transformers

google playstore Android Talking Transformers indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm
Kullanım İzni Ücretsiz, Reklamlı
Dil İngilizce
Platform Android
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Eylül 2011
Toplam İndirme 16.636
Disk Boyutu 35 MB

Android Talking Transformers

Android Talking Cat, Talking Ben, Talking Gina serilerini eminim çoğumuz biliyordur. Gişe hasılatı kıran Transformers, Android uygulaması aslında beni çok tatmin etmedi. Grafik olarak Talking serileri kadar olmasını beklerdim, Video kayıt özelliği eklenmemiş, yaptığı hareketler uygulamayı bir nebze olsun yukarılara taşırken insanın içinde  keşke daha güzel yapsalardı dedirtiyor. Tabi ki Talking Tom Cat 1 serisi Tablet serilerinde çözünürlük olarak vasat kalıyor Android Talking Transformers 2 çıkarsa eksi yönlerini artı yapacağını umuyorum..

Android Talking Transformers Ekran Görüntüleri (Çözünürlük olarak küçültüldü resme tıklayarak orjinal boyutunu görebilirsiniz)

Etiketler :Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.