Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.0.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Mayıs 2012
Toplam İndirme 2.981
Disk Boyutu 14M

SushiChop – Balık Kesme

SushiClop oyunu adındanda anlaşılacağı üzere Sushi yapmak için balıkları kesme oyunu Fruit Ninja benzeri bir oyun, Sushi  tahtasında size atılan balıkları havada bıçağınızla kesiyorsunuz ne kadar çok keserseniz o kadar çok puan alıyorsunuz görüntü kalitesi olarak oldukça iyi olan oyun farklı konsepti ile diğer kesme oyunlarından sıyrılıp çıkıyor.

Her Sushi yapımından farklı balıklar olduğu için size yollanan balıkları sırasına göre verilen süre içinde kesmeniz gerekli kesilen balıkların parçacıkları tahtanın üzerine yerleştiğini göreceksiniz. Oyunda ilerledikçe puan durumunuza göre farklı bıçak türlerini satın alabilirsiniz.

Tanıtım Videosu;

SushiChop Ekran Görüntüsü
SushiChop -2SushiChop -3SushiChop -4SushiChop -5SushiChop -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.