Su oyunu

google playstore Su oyunu indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Ocak 2013
Toplam İndirme 3.847
Disk Boyutu 2,7M

Android Su oyunu

Su oyunu eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun.

5 adet kırmızı ve 5 adet yeşil plastik top ile kırmızı ve yeşil kovalardan oluşan basit bir oyun.

Bulabileceğiniz en iyi arcade, aksiyon ve masa oyunu.
Oyunun amacı bu 10 topun hepsini aynı renge sahip olan kovalara yerleştirmek.
Topları istenen yöne hareket ettirmek için cihazınızı döndürün/eğin.
Hava basıncı elde etmek ve topları kovaların içine yerleştirip puan kazanmak için turuncu düğmeleri kullanın.
Özellikler:

————
✓ Muhteşem su altı teması
✓ Oyun için mükemmel tasarlanmış bir ivme ölçer fiziği
✓ Oyna ve Durdur modu
✓ Sesi aç/kapat
✓ Basit ve kullanımı kolay arayüz
✓ Kolay en iyi zamanlama ve puan takibi
✓ Eğlence dolu saatler

Neden hala bekliyorsunuz? Su Oyununu oynamak için hemen suyun altına dalın : )

Görüntüleri

 • Su oyunu
 • Su oyunu
 • Su oyunu
 • Su oyunu
Etiketler : Su oyunu apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.