Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 5.079
Disk Boyutu 10M

Android Songify Kendi Şarkınızı Yapın

Songify uygulaması ile artık kendi şarkınızı yapmanız çok basit şarkı sözlerinizi söyleyin sözlerinize uyumlu olan arka fon müziğinizi seçin şarkınız hazır olsun.

Tap to record diyerek kayıt işlemini başlatın tap to stop’a bastığınızda kayıt işlemi sona erecek ve kendi melodinizi oluşturarak şarkı sözlerinizle birleşim ortaya çok güzel bir müzik çıkacak.

Songify uygulamasının ortaya çıkardı sonuçlar siz bile inanamayacaksınız eğer müziğe ilginiz var ise 9 milyon Songify bağımlısı arasında sizde katılacaksınız demektir.

Amatör olarak müzikle uğraşanların kendi bestelerini düzenleyebileceği oldukça etkili bir uygulama ülkemizdeki amatör rap söyleyenlerin mutlaka kullanması gerekn bir uygulama.

Songify Ekran Görüntüsü
Songify -2Songify -3Songify -4Songify -5

Etiketler : Songify apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.