Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Mayıs 2012
Toplam İndirme 25.055
Disk Boyutu 616k

Android Smart Measure – Uzunluk ve Yükseklik Ölçme

Telefonuz ve tabletinizin kamerasını kullanarak bir cismin size uzaklığını ve yüksekliğini Smart Measure uygulaması ile ölçebilirsiniz.

Smart Measure  Uzunluk ve Yükseklik Ölçme uygulaması trigonometri formülü sayesinde ölçümlerini hesaplamakta.

Smart Measure Uzunluk ve Yükseklik Ölçme uygulamasını nasıl kullanırım ?

Uygulamayı açtığınızda size bazı resimli kullanım bilgileri vermekte onlardan biraz fikir sahibi olabilirsiniz. Bir nesneye olan uzaklığınız öğrenmek için kamera ortasındaki artı işaretini o nesneye doğru işaretleyip sağ al köşedeki deklanşör simgesine basmanız yeterli ve siz uygulama size kaç metre uzaklıkta olduğunuzun sonucu verecektir. Bir kişinin boyunu ölçmek istiyorsunuz mesala o kişinin ayaklarının olduğu yere kamerayı getirip deklanşör simgesine basıp resmi çekiyorsunuz ve kameranızı biraz daha yükseğe kaldırıp kişinin başını hedefe alıp yine deklanşöre basıyorsunuz ve uygulama sizin için yüksekliğin kaç metre olduğunu hesaplıyor

Örnek ölçüm videosu

Smart Measure Ekran Görüntüsü
Smart Measure -2Smart Measure -3Smart Measure -4
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.