Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Ekim 2012
Toplam İndirme 1.532
Disk Boyutu 1.001k

Android Sağlam Altın

SAĞLAM ALTIN, altın ile ilgili bilgilere, güncel gelişmelere, haberlere, altının geçmiş verilerine, geleceğine yönelik uzman görüşlerine, yerel ve uluslar arası yayınlanmış makale ve haberlere, vatandaşların ve altın yatırımcılarının en kolay ve zahmetsizce ulaşması için Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından hazırlanmış altın bilgilendirme uygulamasıdır.

Kuveyt Türk çatısı altında sosyal bir sorumluluk olarak uygulamaya geçirdiğimiz, vatandaşlarımızın ve yatırımcıların hizmetine sunmuş olduğumuz SAĞLAM ALTIN sitesini kurma amacımız, amatör ruhla altın madenine yatırım yapmak isteyen, yastık altında altını olan, altına yatırımın nasıl yapılacağını bilmeyen vatandaşları altın yatırımı hakkında bilgilendirmek ve halihazırda altına yatırım yapan, altın ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmek isteyen altın yatırımcılarına profesyonel olarak ışık tutabilmektir. Sağlam Altın mobil uygulaması ile birlikte bu hizmeti en pratik hale getirmeyi hedefledik.

Sağlam Altın Ekran Görüntüsü
Sağlam Altın Sağlam Altın Sağlam Altın Sağlam Altın Sağlam Altın
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.