Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.9.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Haziran 2012
Toplam İndirme 5.742
Disk Boyutu 2,7M

Android RocketDial Rehber Uygulaması

Android klasik rehber uygulaması ihtiyarçlarınızı karşılamıyorsa RocketDial  uygulaması kullanmanızı tavsiye ederiz.

RocketDial Özellikleri;

 • Isimler, kuruluşlar, unvan, telefon numaraları, web siteleri, herhangi bir alan için T9 arama
 • T9 Rehber’den arama / Tarih / Gruplar / Sık Çağrı
 • Filtre arama sonuçları
 • Hızlı ve kolay arama için büyük düğmeler.
 • Kaliteli fotoğraf
 • Kişilere özel zil sesi atama
 • Özel gruplar oluşturma ve zil sesi atayabilme.

Bu güçlü bir o kadarda kullanışlı olan rehber uygulamasını 10 gün deneyebilirsiniz daha sonra için ise 3,99 $ ödeyerek satın almanız gerekecek.  Android akıllı telefonu iş dünyasında etkin olarak kullananların dikkatini çekecek bir uygulama.

RocketDial Trial (SmartDialer) Ekran Görüntüsü
RocketDial Trial (SmartDialer) -2RocketDial Trial (SmartDialer) -3RocketDial Trial (SmartDialer) -4RocketDial Trial (SmartDialer) -5RocketDial Trial (SmartDialer) -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.