Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.5.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Nisan 2012
Toplam İndirme 2.865
Disk Boyutu 6,2M

Android Robo Shooter

Robo Shooter oyunu Android cihazlar için geliştirilmiş hedefleri ateş ederek vurma mantığı ile hareket eden 2 boyutlu görselliğe sahip oldukça basit bir oyundur. Şimdi size tanıtım yaptığımız versiyonu demo versiyonudur ve yanlızca bir bölüm oynanabilmekte.

Robo Shooter kontrolü oldukça basit bi oyundur, robotu kontrol etmek için ekranın herhangi bir bölümüne dokunmanız yeterlidir.

Oyunun ayarlar menüsünden ekran ayarlarını ayarlayabilir sesini açıp kapatabilir ve ekranda görünün istatilikleri filan açıp kapatıp kendinize göre özelleştirebilirsiniz ekranınızı.

Robo Shooter iki zorluk derecesi bulunmakta ve her bölüm 5 etaptan oluşmakta her etap sonunda o bölüme özel güçlü robotlarla savaşıyorsunuz.

Robo Shooter Demo Ekran Görüntüsü
Robo Shooter Demo -2Robo Shooter Demo -3Robo Shooter Demo -4Robo Shooter Demo -5Robo Shooter Demo -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.