Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.01
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 17 Haziran 2012
Toplam İndirme 5.901
Disk Boyutu 218k

Android Radar Hız Ölçümü

Speed Radar Cam uygulaması ile Android cihazınızın kamerasını kullanarak taşıtların hız ölçümlerini yapabilirsiniz bir nevi radar görevi görebilirsiniz.

Speed Radar Cam uygulaması ile yanlızca taşıtların değil tüm hareketli nesnelerin hız ölçümleri km/h m/s ve mph cinsinden ölçebilirsiniz.

Hareket halinde bir bisikleti veya koşan bir insanı ne kadar hızlı hareket ediyor sorusunun cevabı artık var Android cihazınızdan Speed Radar Cam açıp nesneyi elinizle dokunup işaretlemeniz yeterli size ne kadar hızla hareket ettiğini istediğiniz ölçü birimi ile söylesin.

Ölçümünü yapmış olduğunuz nesnenin isterseniz fotoğrafınıda çekip Android cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Speed Radar Cam Ekran Görüntüsü
Speed Radar Cam -2Speed Radar Cam -3Speed Radar Cam -4
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.