Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.280
Disk Boyutu 1,2M

Android PONS Online Sözlüğü

PONS’un ücretsiz online sözlüğü.

Bu app’le PONS’un ücretsiz online sözlüğünün çevirilerine doğrudan erişebiliyorsunuz. Halihazırda 12 farklı dilde 30 sözlük böylelikle çevrimiçi olarak kullanımınıza sunuluyor.

PONS.eu app’in yardımıyla akıllı telefonunuz üzerinden hızlı, güvenli ve rahat bir şekilde aradığınız kelimeleri girebilir ve çevirtebilirsiniz.

Veri tabanımızda 12 dilde 12 milyondan fazla kelime ve deyim yer almaktadır. PONS’un sunduğu yüksek kalite bu app’te de başarının temelini oluşturmaktadır! Bu kaliteyi PONS yazı işleri sağlamaktadır, her bir kelime kaydı yazı işleri tarafından işleme alınarak kontrol edilmektedir. Yeni kelime kayıtları ve kullanıcılardan gelen geri bildirimler de burada işlenir ve veri tabanına kaydedilir. Özellikle okulda, üniversitede veya dil okullarında ama aynı zamanda ofiste ve evde kullanım için de bu önemli bir faktördür.

Almanca, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Yunanca, Latince, Rusça, Türkçe, Slovence ve Lehçe dilleri farklı kombinasyonlarıyla kullanımınıza sunulmaktadır.

Bunun yanı sıra aynı şekilde ücretsiz olan, www.PONS.eu adresinden ulaşabileceğiniz web versiyonunda metin çevirisi, resimli sözlük, çeviri forumu, fiil tabelaları ve tabii ki kelime antrenörü işlevlerinden de faydalanabilirsiniz.

Kelime antrenörüyle sözlükte baktığınız kelimeleri farklı ders ayarlarında çalışabilir ve böylece uzun vadeli bir başarı elde edebilirsiniz. PONS sözlüğü yazı işlerinin yanı sıra PONS internet topluluğu da kelime hazinenizi sürekli olarak geliştirmek için size yardımcı olmaktadır. Dil forumunda sorunları veya sorularınızı dile getirebilir ve PONS topluluğundan çözüm ve cevaplar alabilir ve aynı zamanda siz de başkalarının sorularına cevap verebilirsiniz.

Dil kombinasyonları, tarih 01.07.2012:
Almanca Yazım Kuralları, Yabancı Dil olarak Almanca, Almanca-İngilizce, Almanca-Fransızca, Almanca-Yunanca, Almanca-İtalyanca, Almanca-Latince, Almanca-Lehçe, Almanca-Portekizce, Almanca-Rusça, Almanca-Slovence, Almanca-İspanyolca, Almanca-Türkçe, İngilizce-Almanca, İngilizce-Fransızca, İngilizce-İtalyanca, İngilizce-Lehçe, İngilizce-Portekizce, İngilizce-Rusça, İngilizce-Slovence, İngilizce-İspanyolca, Fransızca-Almanca, Fransızca-İngilizce, Fransızca-Lehçe, Fransızca-Slovence, Yunanca-Almanca, İtalyanca-Almanca, İtalyanca-İngilizce, İtalyanca-Lehçe, İtalyanca-Slovence, Latince-Almanca, Lehçe-Almanca, Lehçe-İngilizce, Lehçe-Fransızca, Lehçe-İtalyanca, Lehçe-Rusça, Lehçe-İspanyolca, Portekizce-Almanca, Portekizce-İngilizce, Portekizce-İspanyolca, Rusça-Almanca, Rusça-İngilizce, Rusça-Lehçe, Slovence-Almanca, Slovence-İngilizce, Slovence-Fransızca, Slovence-İspanyolca, İspanyolca-Almanca, İspanyolca-İngilizce, İspanyolca-Lehçe, İspanyolca-Portekizce, İspanyolca-Slovence, Türkçe-Almanca ve Latince-Almanca
PONS Online Sözlüğü Ekran Görüntüsü
PONS Online Sözlüğü PONS Online Sözlüğü PONS Online Sözlüğü PONS Online Sözlüğü PONS Online Sözlüğü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.