Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.563
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

Android Osmos Demo

Em, veya başkası seni emsin  🙂

Darwinian dünyasında girmeye hazır mısınız?  Hayatta kalmak için küçük organizmaları emin ve büyüyün. – Fakat büyük canavarlara dikkat edin! Osmos “Yılın Oyunu” ödülü sahibi. Evrim geçirmeye hazır mısın?

Android Osmos Özellikler:

 • Tekli sürüm tabletler ve telefonlar için optimize edilmiştir. Bütün Android cihazlarınızda eğlencenin tadını çıkarın! (Multitouch 2.2 ve üzeri)
 • Multitouch mükemmeliyeti: Zoom yapmak için çimdikleyin, yığını aşmak için dokunun, zamanı durdurmak için tokatlayın.
 • Eşsiz fizik tabanlı oyun zevki: kendinizi itmek için arkanızdaki küçülmenize neden olan maddeyi çıkarın.
 • iki oyun modu: Odyssey ve Arcade. Odyssey modu, Osmos Blobiverse’e kadar giden 27 seviyeden oluşan rehberli tur iken Arcade Modu istediğiniz seviyede istediğiniz zorlukta oynamanıza izin veren toplamda 72 turluk bir oyun.
 • Dinamik zaman çözgüsü: Çevik rakiplere üstünlük sağlamak için zamanın akışını yavaşlatın; savaşı kazanmak için hızlandırın.
 • 8 farklı seviye türü: Ambient, Antimatter, Solar, Sentient, Impasse, Warped Chaos, Epicycles, ve Repulsor.
 • Oyun müzikleri Loslic, Gas/High Skies, Julien Neto, Biosphere ve daha fazla şarkıcı tarafından yapıldı.
 • Kazanmak için 13 adet şanslı ödül.
 • Usul içeriği: Arcade modunda istediğiniz seviyede oyun oynayın.

Android Osmos Oyununa Gelen Övgüler:

“Yılın Oyunu” ve Editör’ün Seçimi ödülü – Goole, Wired, Apple, IGN, 148Apps ve daha fazlası

4 IGF ödülüne aday oldu ve “Hayal Gücü” ödülünü aldı.

IndieCade En iyi şov ve Eğlence/Zorlayıcı ödülleri sahibi.

PAX 10 ve daha fazlasına seçildi.

Görüşler:

“4/4, Mutlaka edinmelisiniz. Osmos ile boğulmuştan daha fazlası gibi olduk. Mutlaka beğeneceksiniz.” – Slide To Play

“5/5 yıldız, Macworld Editörün Seçimi – “Bu yıl oynadığımız oyunların içinde en iyisi”

“Osmos mutlaka oynanmalı” – MTV Multiplayer.

“5/5 yıldız – Osmos kesinlikle oyun oynamak hakkındaki görüşlerinizi ve onlardan ne beklediğiniz hakkındaki fikirlerinizi değiştirecek. – AppAdvice

“Kesinlikle akıllıca” – Co Design

Görüntüleri

 • Osmos Demo
 • Osmos Demo
 • Osmos Demo
 • Osmos Demo
 • Osmos Demo
 • Osmos Demo
Etiketler : Osmos Demo apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.