Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Mart 2013
Toplam İndirme 4.495
Disk Boyutu 1,2M

Android Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer

Mesafe hesaplayıcı ile iki nokta arasındaki mesafe kuş uçuşu ve en kısa rota şeklinde hesaplanabilmektedir.

Kuş uçuşu ile direk olarak uzaklık hesaplanırken, en kısa rota ile, karayolları üzerinden gidilebilecek en kısa mesafe hesaplanmakadır.

Hesaplanacak noktalar, gps ile bulunduğunuz nokta, adres arayarak veya harita üzerinden seçerek belirlenebilmektedir.

Sürüm 1.2 itibariyle, karayolları üzerinden gidilecek rotanın, adım adım tarifi eklenmiştir. Yine aynı sürümle beraber, belirlenen bu iki nokta arasında ticari taksi ile yolculuk yapıldığında ortalama olarak ne kadar bir ücret tutacağı hesaplanmaktadır. (Taksi ücreti hesabı için ilk sayfada menu den ayarlara girilmeli ve bulunduğunuz il seçilmelidir. Eğer iliniz listede yok ise, bulunduğunuz ilin taksi ücretleri manuel olarak aynı menüde girilmelidir.)

Görüntüleri

 • Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer
 • Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer
 • Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer
 • Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer
 • Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer
 • Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer
 • Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer
 • Mesafe Hesaplayıcı – Ölçer  Toplam 1 Yorum.

  1. murat sezgin dedi ki:

   Gürcan KAVAKCI kardeşime emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu uygulamayı daha önceden play store dan indirdim ve kullandım çok güzel ve faydalı. ancak daha sonra telefon değişikliğinden dolayı aynı programı yine indirmek istedim bir türlü bulamadım. en sonunda internet üzerinden aradım ve sizin sitenizde buldum. Emeklerinize ve faydalı linkten dolayı sizlere teşekkür ediyorum.
   Programın en güzel yanı harita üzerinde iki nokta seçiyorsun ve iki nokta arasını km metre bazında hesaplayabiliyorsun, ve yollar üzerinde size alternatif rotaları da gösteriyor…. teşekkürler

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.