Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.773
Disk Boyutu 3,9M

Android Leyla ile Mecnun Dizi Uygulaması

Facebook grubu https://www.facebook.com/groups/LeylaileMecnunAndroid/

Uygulama kullanıcıya;
->Leyla ile Mecnun dizisinin bölümlerini ve bunun yanında en komik sahneleri izleme,
->Dizi oyuncularının bilgilerini ve diziden fotoğrafları görüntüleme,
->Dizi müziklerini dinleme imkanı sunmaktadır.

Leyla ile Mecnun, görüntüleri, müzikleri ve metinleri hak sahibi yayıncı kuruluşlara aittir.
Bu uygulama dizinin kamuya açık internet kaynaklarındaki videolarını ve fotoğraflarını kullanarak dizinin izleyiciler arasındaki etkisini ve paylaşımını artırmak amacıyla hazırlanmıştır. Uygulama resmi bir uygulama değildir.

Uygulamadaki ‘en komik sahneler’ sayfasına video önermek için ya da herhangi bir öneri, hata bildirimi için menüdeki ‘iletişim’ alanını kullanabilirsiniz.

İnternet bağlantı hızınıza bağlı olarak video, fotoğraf ve müziklerin yüklenmesi zaman alabilir. Özellikle müzikler açısından bu süre uzarsa tekrar denemeniz tavsiye edilir.

*Leyla ile Mecnun izle , Leyla ile Mecnun Dizisi oyuncuları, Leyla ile Mecnun Dizisi Fotoğrafları, Leyla ile Mecnun dizi müzikleri, dizi izle, L&M,Leyla&Mecnun,diziler,fragmanlar,tanıtımlar,videolar,müzikler
Leyla ile Mecnun Ekran Görüntüsü
Leyla ile Mecnun Leyla ile Mecnun Leyla ile Mecnun Leyla ile Mecnun Leyla ile Mecnun
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.