Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 4.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Nisan 2013
Toplam İndirme 25.816
Disk Boyutu 258k

Android için Yeni Facebook Home Uygulaması

Facebook Home arkadaşlarınızı telefonunuzun merkezine yerleştiren bir mobil özelliktir. Açtığınız andan itibaren ana ekranınızda düzenli olarak arkadaşlarınızın gönderilerini ve fotoğraflarını görürsünüz. Ana ekranda çıkan bildirimler ve temel uygulamalarınıza hızlı erişim sayesinde hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Ayrıca, Facebook Messenger’ı indirdiğinizde, diğer uygulamaları kullanırken bile arkadaşlarınızla sohbet etmeye devam edebilirsiniz.
• Arkadaşlarınızın en son fotoğraflarını ve güncellemelerini görmek için telefonunuza göz atın
• Sohbet balonları ve Facebook Messenger sayesinde, diğer uygulamaları kullanırken sohbet etmeye devam edebilirsiniz
• Haberleri daha büyük, koyu harflerle anında alın
• Facebook, Instagram ve diğer temel uygulamalara anında ulaşın

Home’un tüm özelliklerinden faydalanmak için en son Messenger ve Facebook uygulamalarını yükleyin.
• Facebook Messenger: http://bit.ly/fbandroidmessenger
• Android için Facebook: http://bit.ly/fbandroidapp

Kapak Akışı
Telefonunuzu açtığınız andan itibaren Haber Kaynağınızdan gönderiler görmeye başlarsınız ve böylece arkadaşlarınızın neler yaptığını kaçırmazsınız. Daha fazla gönderi görmek için parmağınızı kaydırın, bir gönderiyi beğenmek için üzerine iki kez dokunun ve kapak akışınızdan yorum yapın.

Sohbet Balonları ve Messenger
SMS ve Facebook mesajlarını aynı yerde alıp göndermek için Messenger’ı yükleyin. Video izlerken veya internette gezinirken sohbet etmeye devam edin. Sohbet balonlarından yanıt verin veya hazır değilseniz sohbet balonlarını istediğiniz yere taşıyın. http://bit.ly/fbandroidmessenger

Bildirimler
Facebook’tan bildirimler ana ekranınızın sağında çıkar ve siz ihtiyaç duyana kadar yok olmaz. Bildirimi bir dokunuşla açın veya kapak akışınızı görmek için uzaklaştırın.

Uygulama Başlatıcı
Aynı yerden hem sevdiğiniz uygulamaları başlatın hem de Facebook’ta paylaşımda bulunun. Uygulama başlatıcınızdaki uygulamaları siz seçersiniz; uygulamaları parmağınızı üstünde basılı tutup istediğiniz yere sürükleyebilirsiniz.

Görüntüleri

 • Facebook Home
 • Facebook Home
 • Facebook Home
 • Facebook Home
 • Facebook Home
 • Facebook Home
 • Facebook HomeBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.