Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.0.1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 18 Ekim 2012
Toplam İndirme 1.753
Disk Boyutu 5,3M

Android için PayPal Uygulaması

PayPal kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli bir online ödeme yöntemidir.

Ebay, Dinodirect vb. alış veriş siteleri ek ödeme yöneti olarak Paypal’ı kullanmaktadırlar. Ülkemizde her ne kadar yayın olmasada Paypal güvenilir bir kuruluştur.

Paypal’dan kredi kartınız ile para gönderebilirsiniz. Bunun için kişinin Paypal hesap mail adresi yeterlidir. (Kredi kartından gönderimlerde cüzzi miktarda kesinti oluyor)

Hesabınız da bulunan parayı kolayca Kredi Kartı veya Banka kartlarınıza transfer edebilirsiniz.

Paypal’dan Paypal’a para göndermek ücretsiz.

Android PayPal Özellikleri

 • TL/USD ve daha bir çok Ülke’nin para birimi
 • Para Gönderme/İsteme
 • Geçmiş İşlemler (Gönderilenler, Alınanlar vb..)
 • 3×1 boyutuda Widget

PayPal Ekran Görüntüsü
PayPal PayPal PayPal PayPal PayPal

Etiketler : PayPal apk indirBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.