Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.00
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Aralık 2012
Toplam İndirme 1.744
Disk Boyutu 215k

Android için Moda ve Bakım Uygulaması

Uygulamamız Yeni Yapılmıştır ve Bayanlar Hakkında Birçok Bilgi ile Doldurulmuştur. Uygulamamızdan Bazı Katagorilerimiz aşağıdadır.
GÜZELLİK – İLİŞKİLER – SAĞLIK – BESLENME & DİYET – MODA – DEKORASYON – ANNE & ÇOCUK – KARİYER – MAGAZİN – ASTROLOJİ – YEMEK TARİFLERİ – RESİM GALERİSİ – VİDEO GALERİSİ – MAKYAJ YAPIMI
Siz Değerli Kullanıcılarımız Destek Verirse Uygulamamız Dahada Geliştirilip Siz Değerli Kullanıcılarımıza Daha çok Bilgi verebiliriz. Teşekkür Ederim. İyi Günler Kullanmanızı Dilerim.
————————————————————

Were filled with a lot of information about the new application and Women. Here is some of our application Katagorilerimiz.
Beauty – RELATIONSHIPS – HEALTH – NUTRITION & DIET – FASHION – DECORATION – MOTHER & CHILD – CAREER – MAGAZINE – ASTROLOGY – Food – Photo Gallery – Video Gallery – MAKE-UP MADE
Dear users if you support our application developed nearer to our esteemed users can give more information. Thank you.
Moda ve Bakım Ekran Görüntüsü
Moda ve Bakım Moda ve Bakım Moda ve Bakım
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.